Mechulalem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mechulalem

Kendinizi kaybedin...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ayy bizimki daha güzel

YazarMesaj
serdar_58
Üye
Üye
serdar_58

Erkek
İş/Hobiler : HaCkEr:D

Ayy bizimki daha güzel Empty
MesajKonu: Ayy bizimki daha güzel   Ayy bizimki daha güzel I_icon_minitimePtsi Tem. 07, 2008 11:44 pm

KARI koca yemek yerken, masaya yaklaşan güzel bir esmer, adamı selamlayıp geçer. Karısı suratı asık bir şekilde sorar;

- Kim bu afet?

- Mutlaka bilmek istiyorsan söyleyeyim... Sevgilim...

- Neee... Bunu bir de pervasızca söyleyebiliyorsun. Boşanıyorum senden!.

- Yani Etiler’deki apartmanı, Kandilli’deki yalıyı, Bodrum’daki yatı ve yazlığı ve Nice’deki villayı bırakıyorsun.

Uzun bir sessizlik olur. Çift yemeğini yemeye devam ederken, kadın birden sorar;

- Şu arkada oturan Abdullah değil mi? Yanındaki kadın kim?

- Kim olacak Abdullah’ın sevgilisi

Kadın:

- Ayy... Bizimki daha güzel!..

Tuvalet Görüşmesi

Recep, İstanbul ' dan Ankara ' ya otobüs ile giderken, Bolu dagında verilen molada hemen tuvalete kosturdu.
Korkunç sıkısmıstı. Şansına bos kabin bulup kendini oraya attı. Tam oturmustu ki yan kabindenbir ses " Merhaba" dedi. Recep saskın saskın "Merhaba" diye cevap verdi.
Ses devam etti "Nasılsın ? "Recep yine saskın saskın cevap verdi "Sag ol iyiyim. Sen nasılsın?" Ses sordu "Ne yapıyorsun?" Recep bir an tereddüt geçirdi. Adam onun tuvalette oldugunu bildigi için
mutlaka ne yaptıgını da biliyordu. Baska birsey anlatmak istedi ve "Ben" dedi "İstanbul ' dan gelip, Ankara ' ya gidiyorum. Sen nereye gidiyorsun?" Adamın sonraki cümlesi bu muhabbeti sona erdirdi. "Hayatım, telefonu kapatıyorum. Yandaki tuvalette bir geri zekalı var. Sana sordugum sorulara cevap verip duruyor. Ben seni daha sonra ararım."

Sözde İyilik Meleği

Adamın biri, Ankara'ya gitmek için tam uçağın merdivenlerini çıkarken kulağına bir ses gelmiş;
-Binme, bu uçak düşecek!
Dönmüş, bakmış, kimse yok,ama içine de bir kurt düşmüş, binmemiş.İkinci uçağı beklerken,
görevlilerin kendi aralarında yaptığı konuşmayı duymuş.
-TK 745 sefer sayılı, 8,30 uçağı düştü kurtulan olmadı!
Koşmuş Haydarpaşa'ya, hızlı trene bilet almış, tam binecek,aynı ses kulağında:
-Binme bu trene, raydan çıkacak!
Dönmüş, bakmış yine kimse yok, trene binmemiş, gelmiş eve, televizyonu açınca tüyleri
ürpermiş. Spiker;
-Ankara'ya gitmekte olan hızlı tren Adapazarında raydan çıktı 21 ölü, 13 ağır olmak üzere 89 yaralı yakın hastanelere kaldırılmıştır!
Allah'ına şükretmiş. Gece evden çıkmış, saat 24 otobüsüne bilet almış, tam binerken yine o ses;
-Freni patlayacak, binme!
Dönmüş yine kimse yok! Dayanamamış, bağırmış;
-Sen kimsin yaaaa?
-Ben senin iyilik meleğinim!
Adam iyice kızmış;
-Ulan evlenirken neredeydin??

Ayy bizimki daha güzel
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-