Mechulalem
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Mechulalem

Kendinizi kaybedin...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzeller 3

YazarMesaj
loving_girl
Yeni Üye
Yeni Üye
loving_girl

Kadın

Güzeller 3 Empty
MesajKonu: Güzeller 3   Güzeller 3 I_icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 9:49 pm

Seni her özlediğimde kalbime bir yıldız koyuyorum. Ne kadar özledim diye sorarsan, kalbimde bir gökyüzü taşıyorum bunun için seni çok seviyorum.

Kalp ne ile doluysa dudaklardan dökülür gider.

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu can seni sevdi başkasına bakar mı?

Bir kuştun sen uçup uçup dalıma kondun, sana hep çiçek açtım, yine gel diye, ama sen bir rüzgara kapıldın gittin. Üşüdüm, kırıldım ama hiç unutmadım.

Zaten tabiatı bile ayrılık üzerine kurmuş yaradan. Yaprak düşer dalından, yağmur ayrılır bulutlardan, seviyorum derken bile kelimeler ayrılır dudaklardan.

Gitme içimdeki ateşin sönmeden. Gitme elimi tutmadan, belimi sarmadan. Gitme azrail son nefesimi almadan. Gitme topraklar bedenimi sarmadan. Gitme!
Benim silahım kalbimde, şarjörü takılı bekliyor, sevgime yalan söyleyene, şeytan çıkar sık diyor..

Yanında benden yakın başka biri de olsa, her şeyi inkar etmiş inandırmış olsanda ve ona duygulanmış sevdalanmış olsanda, biliyorum bu gece beni düşüneceksin.

Sen silsen de ben silemem, sen gitsen de gitme diyemem, unutsan da başkasına gidemem, alın yazımsın.

Ölmek Bu Dünyada Unutulup Gitmekmiş.. Ölmek Bir kefen Giymekmiş.. Ölmek O Soğuk O karanlık Toprağa Girmekmiş.. YOK BE AŞKIM ASIL ÖLMEK SENSİZLİKMİŞ!

Sevdiğimi bir ok gibi kalbime saplayacak kadar cesurum ama söküp atamayacak kadar korkak.. Saplanmışsın kalbime bir kere GÜLÜM hep öyle kalsın nolur bırak..

Özlem: Seni görmediğim her an.
Hüznüm: Gönlümü acıtan unutulma korkusu.
Sevgi: Tüm ruhumda hissettiğim SEN.
Sen ise: Hayallerim, Hüznüm ve en güzel Duygularımsın..

Gündüz hayalimde gece düşümdesin. Aldığım her nefeste sensin içimi serinleten. Sana öyle hasterim ki Seviyorum seni, yüreğim parçalanırcasına...

Ağladığın zaman beni ara, seni güldüremeyebilirim ama seninle ağlarım..

Güneşin hakimiyetini kaybettiği şu saatlerde aydınlığı sağlayan onlarca yıldızın arasından sana sesleniyorum seni seviyorum.

Seviyorum your eyes, çünkü onlar very nice, ne olur birkerecik look at me, sonra don’t forget me, kalbim tik tak for you, because I LOVE YOU.

Bu mesajı aldıysan bana hayransın, silersen beni seviyosun, silmezsen bensiz yapamıyosun, cevap verirsen beni istiyosun, vermezsen bana aşıksın. E simdi ne yapacaksın?

Sen benim canımsın, ama kimse duymasın, hani olurya, ölüm kıskanır. Seni çok ama çok sevdiğimi kimseye söyleme hani olurya, mecnun kıskanır.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme, belki mutluluk gülüşünde saklıdır, sakın ağlayım deme, belki bir yerlerde, senin bir gülüşün için yaşayan vardır...

Güzeller 3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-